Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Žáci opět bojovali „O pohár starosty města“

Tradičním závěrem školního roku je meziškolní soutěž O pohár starosty města. Utkávají se v něm všechny tři základní školy a nižší třídy Gymnázia L. Jaroše. Na každé školní půdě a na atletickém stadionu se soutěží v jiných disciplínách. 3. Základní škola hostila fotbalový turnaj, 2. Základní škola vybíjenou, Gymnázium dalo prostor basketbalu a na atletickém stadionu se soutěžilo, jak jinak, než v atletických disciplínách.

Po dopoledních zápasech a měřeních výsledků se všichni sportovci dostavili na atletický stadion ke slavnostnímu vyhodnocení. Ceny ryze sportovní pak všem školám předával radní města Holešova Radek Doležel spolu s patronkou letošního ročníku, ředitelkou 2. ZŠ Helenou Moravčíkovou, Bronislavem Toboličem a Jakubem Hřibem. Třetí místo letos obsadila 2. Základní škola, na druhé příčce se umístilo Gymnázium a první místo bylo dělené mezi 3. ZŠ a 1. ZŠ. Pohár se ale rozpůlit nedá, proto se vítězové budou muset v držení do příštího roku patrně vystřídat.   

Děkujeme za projeveného sportovního ducha, soudržnost zapojených škol a budeme se těšit na skvělé sportovní výkony zase v příštím roce.

Hana Helsnerová

 

 

 

 Zpět