Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Město Holešov má třetí nejlepší web v kraji

Zlínský kraj i letos ohodnotil úroveň elektronické komunikace s občany, uskutečnil se už 26. ročník soutěže Zlatý erb. Vítězové soutěže o nejlepší webové portály obdrželi ceny z rukou hejtmana Radima Holiše při slavnostním ceremoniálu na Krajském úřadě Zlínského kraje.

V minulém roce došlo ke změně v metodice posuzování. Porota nyní hodnotí webové stránky všech obcí s rozšířenou působností. Ve Zlínském kraji tak jde o celkem 13 webových stránek, což oproti minulým ročníkům znamenalo větší konkurenci. V loňském roce se naše město vůbec neumístilo, letos jsme se probojovali na krásnou bronzovou příčku. V soutěži zvítězil Zlín, na druhém místě se umístilo Uherské Hradiště.

Jsme vděčni za cennou zpětnou vazbu, ze které můžeme vycházet, protože doba je rychlá a požadavky stále vyšší. Město Holešov však v elektronické komunikaci nezahálí a snaží se v tomto ohledu jít lidem naproti. Ať už jde o on-line rezervace, akceptování eDokladů, elektronickou úřední desku či využívání sociálních sítí. Slabší místa se pokusíme posílit a silné stránky se pokusíme si udržet. Za kvalitní provedení stránek vděčí společnosti RAAB Computer s. r. o. a poděkování patří také všem, kteří se na plnění webu podílejí.

Hana Helsnerová

foto Hana Helsnerová, Luděk Ovesný

 

 

 

 Zpět