Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Noc a den v DDM

Celorepubliková akce pro děti je zaměřena na program o pololetních prázdninách. Spočívá v nocování ve střediscích volného času a smysluplné náplni celého pátečního dne. Zapojuje se více než 130 středisek volného času napříč Českou republikou. Přidalo se také holešovské Středisko volného času TYMY.

Každé zařízení, které se k této akci přihlásilo, si chystá vlastní program, ale obecně můžeme říci, že již jen přespání mimo domov bude samo o sobě velkým zážitkem. Někde se chystají noční hry, jinde promítání filmů, přes den čeká na děti to nejlepší z příměstských táborů,“ říká Libor Bezděk, předseda Sdružení pracovníků domů dětí a mládeže v ČR.

V Holešově se mohli účastníci těšit na „Nonstop hrátky se zvířátky“. Pestrý program plný zvířátek, tvoření, sportování byl propojen s výletem do ZOO LEŠNÁ. Další část dětí a Pionýrská skupina Dr. M. Očadlíka trávila pololetní prázdniny a vlastně celý prodloužený víkend v Praze, kde na ně čekal skvělý zážitkový program. Navštívili Pražský hrad, Českou televizi, hvězdárnu na Petříně a mnoho dalšího. Součástí zájezdu Ledová Praha je také aktivní účast na představení Děti dětem.  

Hana Helsnerová

 

 

 

 Zpět