Holešovská REGATA - PŘESOUVÁ SE NA ROK 2022

 

Konání od:18. 6. 2021
Konání do:19. 6. 2021
Web akce:http://http://www.holesovskaregata.cz
Místo konání:Zámecká zahrada Holešov

 

 

Kamarádi, Regaťáci... čtěte prosím, sdílejte, a držme si všichni palce na příští rok! 
DESÁTÁ HOLEŠOVSKÁ REGATA VYPLUJE AŽ V ROCE 2022
Desátý ročník rodinného festivalu HOLEŠOVSKÁ REGATA se neuskuteční letos v červnu, ale až v roce 2022. Důvodem přeložení je, stejně jako minulý rok, globální epidemologická situace a aktuální opatření vlády a ministerstva zdravotnictví.
Nové datum festivalu je 17. - 18. června 2022, opět v unikátním prostředí zámeckých zahrad Zámku Holešov. Vstupenky zakoupené dříve v předprodejích zůstávají v platnosti na toto nové datum.
Čekali jsme do poslední chvíle jaký plán vzejde od těch, kteří v současné době určují veškeré dění u nás. Bohužel, zatím současnou “euforii“ z avízovaného restartu kulturních akcích nesdílíme. Podle vyhlašovaných opatření jsme přesvědčeni, že fanoušci by si vůbec neužili tu pravou festivalovou atmosféru. A to, co dělá Regatu Regatou, je právě svobodně strávený celý den v jedinečném prostředí zámeckých zahrad, zázemí a doprovodné aktivity pro diváky okolo koncertů populárních kapel.
Nemyslíme si, že tu atmosféru by se podařilo vytvořit i s restrikcemi, například nutit lidi sedět, ještě s rozestupy, ještě s rouškami na puse a to vše bez možnosti koupit si například nápoj, nebo něco k jídlu.
A pokud toto všechno pomineme, jsme s počtem diváků mimo tabulky rozvolnění, protože na Desátou Holešovskou Regatu je už mezi lidmi rozprodáno několik tisíc vstupenek. Nemůžeme u vchodu losovat – vy můžete dovnitř a vy už jste přes počet, to raději festival až za rok a v plné parádě, v čemž s námi, doufáme, souhlasíte.
Žádáme diváky a fanoušky festivalu o podporu: Nechceme vybírat dary ve sbírce, žádáme jen, abyste si ponechali zakoupené vstupenky a společně s námi se těšili na červen 2022, kdy ten desátý ročník snad na třetí pokus pořádně oslavíme!
Většina interpretů a kapel avízovaných na letošní ročník zůstává potvrzena i na rok 2022, takže o hlavní jména určitě nepřijdete.
Naopak probíhají jednání i s dalšími interprety tak, aby byl program ještě atraktivnější.
Finální line-up Holešovské Regaty 2022 zveřejníme nejpozději začátkem září.
Děkujeme všem za pochopení... a těšíme se v červnu 2022 na vás všechny na Holešovské Reagatě!